MICROBLADING

Genel manada kişisel bakımı konusunda titiz davranan ve bu mevzuya dair her an yeni uygulamalar yaptıran bireyler açısından kaşların duruşu son derece önem arz eder. Çünkü temel kaş bakımı konusunda dikkatli olmak, yüzdeki ifadeyi her kısmıyla dönüştürebilecek boyutta olur.

Çekici bir görünüme sahip formdaki bakışlar meydana getirebilmek adına kaşlar her zaman için kişinin yüz şekline uygun dizayn edilmelidir. Bu da sürekli olarak kaşların alınması gerektiğini gösterir. Fakat herkes sürekli kaş almaya üşenebilir. Kaşları bilinçsizce almak da kaş köklerini küstürür.

Bu da kaşların seyrek hale gelmesine sebebiyet oluşturur. Tüm bunların sonucunda kaşlara biçim vermek işkence halini alabilir. O nedenle her zaman microblading uygulaması ile daha güzel kaşlara kavuşmak gerekecektir. Bu işlemi en iyi yapan yer ise daima Letafet Güzellik merkezi olur.

Letafet Güzellik Merkezinde son derece hijyenik bir ortamda güler yüzlü personellerle beraber microblading hizmetine dair her bir ayrıntıyı kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Hizmet detaylarını sizlere şu şekilde aktarmak isteriz:

• Merkeze görüşmeye gelmeden önce telefon yoluyla randevunuzu alabilirsiniz. Randevu gün ve saatinde merkezi ziyaret edebilirsiniz.

• Daha sonra ise istediğiniz kaş tipine dair fotoğraf gösterebilirsiniz. Bu görsele göre bir kaş çizimi oluşturulur ve onaylamanız halinde de kaşlarınıza işlenmeye başlanır.

• Boya rengi seçimi de tamamen sizin isteğinize bağlı halde olur.

• Kimi müşteriler saç renklerinin tamamen zıddı olan bir renk de talep edebilir. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki kendi kaş renginizde microblading yaptırmanız kesinlikle diğer ihtimallere oranla çok daha mantıklıdır. Çünkü kendi kaşlarınız uzadıkça renkler karışabilir. Bunu da dikkate almak önemli olacaktır.

• Fakat kaş rengi ve tipine en net halde karar vermek bir hayli mühim durumlardandır. Çünkü microblading uygulaması yapıldıktan sonra kişi eğer boyayı beğenmezse ya da içine sinmeyen bir durum olursa silme işlemi de uzun sürecektir. O nedenle kendinizden emin bir seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz.

• Güzellik merkezinde görev alan estetisyenler size her zaman bu konuda yardımcı olacak ve karar verme hızınızı arttıracaklardır. Bilirkişilerden alacağınız tüm tavsiyeleri buradan Letafet Güzellik merkezinden dilediğiniz zaman alabilmiş olursunuz.

• Bunun sonucunda da harika kaşlarınızla günlük yaşamınıza hemen aynı gün dönüş yapabilirsiniz. Fakat kaş bakım ürünlerinizi birkaç gün kadar uygulamamanız mantıklı bir karar olacaktır.

• Kaş bakım ürünleri hemen işlem sonrası uygulanırsa boya kalıcılığını yitirebilir; bunun olmasını istemeyeceğinizi düşünüyoruz.

Letafet Güzellik standartları her daim yüksektir. Bu yüzden de verilen bütün güzellik hizmetlerinin uzun süreli kalıcılığa sahip olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Verilen her microblading hizmetinden başarılı sonuçlar elde edilir ve her birey istediği kaş modeline kısa bir zaman dilimi içerisinde kavuşmuş olur. Bu da tüm müşterilerin mutlu bir biçimde güzellik merkezinden ayrıldığının temel kanıtıdır.

Burada çalışan herkes her açıdan işinin uzmanı olan kişilerdir. Güzellik uzmanı sertifikası alan ve senelerce bu işe emek veren personellerle çalışan firma, sizlere en kalite düzeyi yüksek microblading uygulama hizmetini verebilmek için sürekli olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Uygun fiyat yüksek performans mottosu ile her şey kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırılmış olur. Böylece herhangi bir memnun olmama durumu da asla ama asla meydana gelmez.