KİRPİK LİFTİNG

Bazı zamanlar kirpiklere ne kadar fazla rimel uygulaması yapılırsa yapılsın istenilen kıvır kıvır görünümü elde etmek imkansız olabilir. Bunu yapmak adına kullanılan kirpik kıvırma aletleri olsa bile kullanımdan sonra kirpikler birkaç saatte yeniden düşük görünümüne döner. Bu da herkesin canını sıkan bir görüntü olur. Elbette bunun yanı sıra maskaranın yoğun sürülmesi nedeniyle yapışık duran kirpikler de üzücüdür. Kısacası sağlıklı kirpiklere ulaşmak için sabırlı olmak ve belli bir süre araştırma yapmak gerekebilir.

Kirpik Lifting Hakkında Önemli Bilgiler

Son günlerin en popüler kalıcı makyaj uygulaması olan kirpik lifting işlemi, kirpiklerin uzunca bir süre boyunca kıvrık görünmesini sağlamaktadır. Harika bir trenddir. Güzellik merkezlerinde uygulaması yapılan yarı kalıcı kirpik lifting işlemi sayesinde birkaç ay süresince harika kirpiklere sahip olabilirsiniz. Çekici bir bakışınız olsun istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı siz de yaptırmalısınız. Bunun yanı sıra bu işlemi yaptırınca göz makyajı yapmak dahi istemeyeceksiniz; çünkü gözleriniz muhteşem bir biçim kazanmış olacak. İddialı bakışlar elde etmenin en güzel yolu kesinlikle kirpik lifting olacaktır.

Kirpik Lifting Uygulamasının İncelikleri

Kirpiklerin her bir kısmının kökten uca kadar kıvrılıp kaldırıldığı kirpik lifting uygulamasının asıl amacı; birkaç ay süresince kirpiklerin daha kıvrık ve uzun formda görünmesini sağlamak olmalıdır. Kimyasal türde yer alan bazı ürünlerin de aktif halde yer aldığı bu kalıcı makyaj uygulaması son senelerde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda da son derece güvenilir olduğu bilinmektedir.

İpek kirpik uygulamasının tam zıddı olarak ekleme işlemi uygulanmayan, yalnızca kişinin kendi kirpikleri ile gerçekleştirilen bu temel işlem esasen kirpikler için keratin bakımı olarak da isimlendirilmektedir. Peki kirpik lifting tam olarak nasıl yapılır? Bu işleme dair bütün detayları öğrenmek önemli bir husus mudur? Her bir soruyu ve cevabını sizler için derledik.