G5 MASAJI

Medikal estetik sektöründe yapılan tüm teknolojik yenilikler estetik görünüme değer veren bireyler açısından çok önemlidir diyebiliriz. En çok da kilo sorunu yaşayan kişiler uyguladığı diyet metotları ve gerçekleştirdikleri spor aktivitelerine karşın bölgesel yağlanma meselesinde olumlu bir sonuç alamadıklarında başka yöntemlere başvurmak isterler.

Selülit giderici masaj olarak da herkesçe bilinen ve başvurulan bir yöntem haline gelen G5 masajı, sıkılaşmaya yardım eden bir masaj türüdür. Bölgesel yağlanmalar da bu şekilde giderilebilmektedir. Bu yöntemle beraber herhangi bir cerrahi müdahaleye lüzum olmadan vücutta rastlanan bütün ödemlerin atılması ve yağ dokusunun da yok edilmesi olağan bir konudur.

G5 masajı adıyla bilinen bir alet yardımı ile düzenli hareketler bedenin türlü alanlarına uygulanır. Cihazdan bedenin tamamına gelen darbeli masaj ve titreşim sayesinde hücrelerin her biri de hareketlenmeye başlar. Teknik fonksiyonlara sahip halde üretimi gerçekleştirilen alet her cilt tipine uyum sağlayan bir başlıkla gelir. Birçok kişi G5 masajıyla estetik bir görünüm elde eder.

Bedende yer alan toksinler de bu biçimde atılır ve sağlıklı günler sizi bekler. İşlem fiyatı ise ihtiyacınıza göre belirlenecektir. Kilolu biriyle ondan daha kilolu biri arasında işlem ücreti farkı olması bu yüzden çok ama çok doğal bir durum olarak dikkat çekmektedir. Peki ama G5 masajı tam olarak nedir? Faydaları nelerdir? Her biri de bu yazıda sizleri bekliyor!

G5 Masaj Yöntemi ile Zayıflamak

G5 masajı beden adına son derece önem arz eden bir masaj türü olmaktadır. Bedenin bazı kısımlarında rastlanan yağlanmalar ve selülitleri yok etmek için seçilen bu masaj, bahsi geçen tüm konularda etkili neticeler almanızı sağlar. Bu yöntemle beraber popo, basen, karın gibi yerlerde rastlanan yağlar yakılır. Tamamen eritilmiş olur, bu da harika bir görünümü ortaya çıkaracak demektir! Bedende meydana gelen yağların sıkılaştırılmasıyla beraber bu cihaz tamamen yağları parçalayarak etkisiz bir hale getirme konusunda ustadır. Birkaç seanstan sonra net bir biçimde bölgesel incelmeler kendini belli edecektir. G5 masajı fiyatlarını öğrendikten sonra bölgesel zayıflama konusunda da bu yöntemi tercih etmek isteyebilirsiniz.